INZERCIA |Legendárny francúzsky herec má vo svojich 84 rokoch čo bilancovať. Jean-Paul Belmondo svoj životný príbeh odkrýva v rovno dvoch nových knihách, ktoré okrem cenných spomienok obsahujú aj rad unikátnych fotografií. Máte sa na čo pozerať a máte nad čím žasnúť.

Je obvyklé, že celebrity vydávajú svoje životopisné knihy, ale Belmondo vydal rovno dve! Asi sa mu život nemohol vojsť do jednej. Belmondo je legendou minulého storočia. Očaril srdcia mnohých dievčat, slečien a žien. Svojim telom sa môže chváliť aj teraz vo svojich 84 rokoch. O filmovej hviezdy je vždy prvotriedne postarané a je im zabezpečené to najlepšie, čo môže plastická chirurgia ponúknuť.

V dnešnej dobe knihy strácajú na obľúbenosti. Oveľa obľúbenejšie sú k čítaniu používané čítačky, do ktorých si knihu stačí stiahnuť. Prichádzate ale o dotyk s papierom a vôňu nové alebo požičané knihy. Každá kniha si nesie svoj vlastný príbeh mimo toho, o ktorom rozpráva. Belmondo si je toho očividne vedomý a čaká, až si túto skutočnost uvedomí aj široká verejnosť. V knihách sú oveľa lepšie vidieť obrázky a v Belmondovom prípade je o čo stáť. Samozrejme, že si môžete nesmierne množstvo fotiek nájsť na webe, ale to by potom chýbal zmysel úplne každá kniha.

Niektorí počas jazdy hromadnou dopravou čítajú knihy, druhí majú casino v mobile a zarábajú peniaze, aby sa za pár rokov mohli mať ako dnes Belmondo. Tí, čo čítajú knihu získavajú vedomosti a nové informácie. Druhá skupina sa drží hesla: Hraj a vyhraj peniaze. Každý z nás je strojcom svojho vlastného šťastia, každý z nás má na výber. Belmondo mal tiež na výber a vybral si cestu slávy a bohatstva.

Belmondo je legendou a jeho dve knihy prinášajú dôkazy, že to tak je. Bibliografia obsahuje pikantné informácie z jeho súkromia, ale aj z jeho pracovných skúseností. Ak ste videli aspoň jednu snímku s Belmondom, pristalo by sa knihu minimálne prelistovať.

Belmondo je jedným z hercov, ktorí nikdy nezostarnú a budú súčasťou našej histórie naveky. Možno práve preto sú jeho nahé snímky takou raritou a sú tak žiadané. Po snímkach prahnú predovšetkým ženy. Muži jeho snímky obnaženého tela radšej prehliadajú alebo sa nimi nechávajú inšpirovať. Predstavujú si aké by to asi bolo, keby mali telo ako Belmondo. Snom každého muža je vedieť prilákať každú ženu bez výnimky, a to najlepšie ženy všetkých generácií. Práve Belmondo sa týmto umom chváliť môže. Nie je žena, ktorá by nepodľahla jeho čaru. Jeho krásnom telu, ktoré je súčasťou všetkých erotických predstáv. A ak by Belmondovo telo zlyhalo, prišiel by na scénu jeho šarm, intelekt alebo obrovské charizmu. Áno, charizma. To je práve to, čo je pre ženy tak príťažlivé. V dnešnej dobe sa tento fakt medzi mužmi už veľa rozšíril. Predtým tak poznám nebol, len ťažko odhadovať, či o tomto mužskom čare Belmondo vedel.

A teraz páni pozorne počúvajte. Nemusíte byť žiadni krásavci. Hodiny strávené v posilňovni vám k vyburcovanie sympatií žien nepomôžu. Áno, na pohľad je to vec veľmi krásna, dokonca aj na dotyk, ale v bežnom živote si tejto prednosti rovnako ženy moc neužijú. Oveľa viac ich láka intelekt a charizmu. Najzáludnejšie na tom je, že žiadnu takúto vlastnosť si muži ani nekúpi, ani nevypestujete. Nech sa seba viac snažia, nič z toho v sebe neprebudí. Bohužiaľ sú to vlastnosti, ktoré máte od narodenia.

A práve preto je Belmondo takým zázrakom a u žien tak exceluje. V jednom človeku sú všetky vlastnosti, po ktorých ženy túžia. To je ono tajomstvo, na ktoré sa muži snažia prísť. Môžete byť krásni ako on, ale ak nebudete inteligentný a charizmatickí, je to k ničomu.

A teraz si ešte zoberte, že takýto muž má obrovké finančné konto a majetok. Naviac je celosvetovo známy a všetky ženy po ňom túžia. Je to partia snov. Takúto každý deň nestretnete. Predstavte si, aký je boj o to, stať sa jeho partnerkou, aspoň vo filme. Aspoň na chvíľu s ním tráviť čas a vo filmovom snímku sa stať jeho partnerkou. Niet divu, že prvý bong girl ho s radosťou zvečnil nahého. Musela ho vídať viackrát, než jeho manželka. Takéto hrdinu by chcel doma každý. Je to nemožné, ale útechou by nám mohla byť skutočnosť, že môžeme mať doma aspoň jeho knihu.

Ilustračná foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.