Slovenská herečka sa v priebehu posledných rokov stala úspešnou influencerkou, pričom sa snaží byť na sociálnej sieti autentická. Neraz prejaví svoj názor aj za cenu, že stratí niekoľko verných fanúšikov. Najnovšie sa rozhodla poukázať na fakt, že všetci máme obdobia, kedy nám do smiechu rozhodne nie je.

Kristína Tormová sa snaží hovoriť verejne o témach, ktoré rozdeľujú spoločnosť. Taktiež chce poukázať na to, že svet sociálnych sietí vie byť klamlivý a nemusí ukazovať reálne pocity ľudí. Pred pár dňami dokonca zdieľala s fanúšikmi svoju uplakanú fotografiu. ,,Takto to už pár týždňov doma máme. Veľa sĺz, smútku, strachu. Nie, nie, nepotrebujeme ľútosť, my to naozaj zvládneme,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

40-ročná herečka priznáva, že počas ťažkého obdobia vôbec netušila, koľko sily a odvahy v sebe má. Dokáže sa tešiť z maličkostí, a taktiež si uvedomuje, že sa po prekonaní prekážok toho veľa naučí. Trojnásobná mamička sa zároveň dočítala, že mnohí ľudia majú úzkosti zo sociálnych sieti, keďže sa na nich všetci snažia ukázať svoj život v najlepšom svetle. ,,…tak sa porovnajte so mnou a možno zistíte, že nie ste až tak v ri*i. Toto je normálne a plakať či mať sa ťažko nie je nič nenormálne. Aj ty oné, Kardašanky, isto revú. A aj tá influencerka, čo má vždy napečené, upratané a dokonale vyzdobený stromček býva v sr*čke. Fakt,“ zdôraznila Bratislavčanka.

Kristína konkrétne nepovedala, čo ju trápi. Podľa jej slov však môžeme predpokladať, že vrásky na čele jej robí koronavírus. ,,A ak vám niekto povie, že je Covid chrípôčka, že longcovid a postcovid sú nezmysly, kopnite ho jemne odo mňa do píštaly,“ odporučila svojím fanúšikom. Známa brunetka dúfa, že jej verejné priznanie pomôže ľuďom uvedomiť si, že nie sme sami, ak sa cítime smutní, stratení či nešťastní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/kristina.tormova, alexkinova