Lívia Chvostíková a Michal Gajdošech sa stali jediným oficiálnym párom v priebehu jubilejnej 10. série reality šou Farma. Obaja sa vyjadrili, že plánujú spoločné dobrodružstvá a ich vzťah neskončí hneď ako sa vypnú kamery. Bývalá farmárka sa však začala objavovať po boku nového muža a teraz prišla ďalšia zmena.

Farmárska dvojica sa nebránila pred kamerami prejavovať si svoje city. Bozky či objatia boli každodennou samozrejmosťou. Aj z tohto dôvodu sa však stali terčom kritiky a nenávisti, keďže farmári ich lásku považovali za formu vypočítavosti či taktiky.

Po tom, ako Lívia vypadla z hry, veľmi rýchlo sa pozviechala a začala sa stretávať s neznámym mužom, ktorý jej na sociálnej sieti vyznával lásku. Pred pár dňami sa však kráska opäť objavila po boku Michala, pričom poslala hejterom jasný odkaz. “Po vašich milión otázkach i s Mišom sa chcem vyjadriť, že sme kamaráti, ktorí stoja pri sebe a podporujeme sa navzájom. A všetkým, čo hovorili, že po Farme sa nestretneme  – tlieskam, pretože už ste si dopredu urobili váš scenár,” prekvapila exfarmárka úprimným priznaním.

Zdroj: Instagram/livustek  |  Foto: Instagram/livustek