Obľúbená televízna platforma Netflix, ktorá má na svojom konte celosvetové hity ako Stranger Things, Peaky Blinders, Squid Game, Papierový dom či Koruna, predstavila divákom aj viacero úspešných filmov. Najnovšie do produkcie streamovacieho gigantu pribudla snímka The Gray Man, v ktorej si zahral i slovenský herec!

Americká platforma Netflix získala do svojich titulov už mimoriadne množstvo “áčkových” hollywoodskych hercov, ktorí pre spoločnosť natáčajú jeden film či seriál za druhým. Najnovšie sa do streamovacej rodiny pripojili Ryan Gosling (41) a Chris Evans (41), pričom obaja sú hlavnými hviezdami akčného thrilleru The Gray Man. V novinke, ktorá je momentálne na “slovenskom” Netflixe na prvej priečke v sledovanosti, si zahrali aj Ana de Armas, Billy Bob Thornton či Regé-Jean Page, známy predovšetkým zo seriálu Bridgerton.

Tvorcami úspešného filmu sú bratia Anthony a Joe Russovci, ktorí režírovali i trháky ako Avangers a Kapitán Amerika. Práve toho stvárňuje sympatický fešák Chris Evans, kým aktuálne si zahral nielen po boku hollywoodskych kolegov, ale aj slovenského herca! Nakoľko bola jednou z natáčacích lokalít stovežatá Praha, v snímke The Gray Man sa mal možnosť ukázať aj Marián Mitaš (41), hviezda seriálu Nemocnica! Vo filme si “strihol” malú úlohu českého policajta, ktorý sa snaží zatknúť Ryana Goslinga.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/chrisevans, marian.mitas, tvmarkizaofficial, netflix.com