Po Veronike Remišovej, Romanovi Mikulcovi či naposledy Petrovi Pellegrinim má pozitívny test na koronavírus aj minister práce Milan Krajniak. Na rozdiel od svojich kolegov, ktorí si prešli ochorením bezpríznakovo s párdňovou karanténou, má však politik viaceré nepríjemné príznaky choroby.

Po tom, čo pozitívny test na koronavírus ohlásili viacerí politici, ktorí sa nechávajú pravidelne testovať kvôli nabitému pracovnému programu, postihol podobný osud aj ministra práce, zahraničných vecí a rodiny.

Milan Krajniak to uviedol v čerstvom statuse na sociálnej sieti. Politik zo strany Sme rodina však neobišiel chorobu bezpríznakovo a trápia ho viaceré symptómy typické pre Covid, pričom musel aj zrušiť viaceré pracovné aktivity a ostať v karanténe.

Dva roky sa mi darilo vyhýbať sa covidu, ale nakoniec som aj ja našiel na Ag teste dve čiarky. Ospravedlňujem sa všetkým, s ktorými som sa mal tento týždeň stretnúť, ale musím zrušiť svoj plánovaný program. Príznaky mám zatiaľ typické, plné dutiny, zapálené hrdlo, bolesť hlavy. Verím, že o týždeň budem OK. Zostaňte zdraví!” odkázal všetkým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Milan Krajniak, RTVS