Z jedného z najhriešnejších slovenských hercov sa stal ženáč! Sympatický fešák Robo Jakab, ktorý sa len prednedávnom objavil ako donjuan v seriáli Milenky, povedal svoje životné “áno” 25-ročnej herečke Aničke Rakovskej!

Je tomu len zopár mesiacov, čo si Robo Jakab pokľakol pred svojou partnerkou Aničkou a už im aj zazvonili svadobné zvony. 42-ročný herec si počas uplynulého piatku zobral za ženu svoju snúbenicu pred zrakmi 250 hostí!

Medzi množstvom známych osobností sa na svadbe, ktorá sa konala v čarovnej Banskej Štiavnici, objavil aj známy šéfkuchár Marek Ort, známy z jojkárskej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja. Okrem toho, že sa podieľal na svadobnom menu a hosťom navaril, sa na sociálnej sieti Instagram pochválil aj snímkou so šťastnými Jakabovcami: „Všetko najlepšie novomanželom. Parádna svadba a som rád, že som na nej mohol variť,“ napísal k fotografii.

Svadba, ktorej sa zúčastnil húfny počet hostí, sa konala pod holým nebom v Banskej Štiavnici. „Svadbu sme mali v piatok na Malej Richňave pri Banskej Štiavnici. Mali sme vyše 250 hostí, kde, samozrejme, bola kopa kolegov a kamarátov,“ uviedol pre Nový Čas čerstvý ženáč. Novomanželom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/robojakab, anic.rakovska