Barbora Richterová, ktorá má so známym podnikateľom Borisom Kollárom dve deti, pravidelne útočí na multioteckovu aktuálnu partnerku, v rámci čoho nevynecháva ani rasistické poznámky. Laura Vizváryová má už toho dosť, a tak sa pred všetkými rozhodla odhaliť svoje korene.

Barbora Richterová a Laura Vizváryová vedú už dlhodobo vojnu, ktorej svedkami sú aj ich sledovatelia na sociálnych sieťach. Bývalá milenka Borisa Kollára má otecka svojich dvoch synov v zuboch a rovnako tak i jeho aktuálnu partnerku.

Bude svadba s Borisom? Laura prekvapuje romantickou odpoveďou!

,,Barborka Richterová po mojom vyjadrení, že je ľudoop, opäť začala vypisovať o mne, predtým aj o mojej rodine a deťoch, rasisticky! Myslím, že je načase otvoriť rómsku otázku, aby to riešili orgány a následne sankcie,” napísala do svojho príbehu Laura.

Po nekonečných zosmiešňovaniach a rasistických narážkach sa podnikateľka ohľadom svojho pôvodu rozhodla uviesť veci na pravú mieru. ,,Nikdy sa moja osoba nestretla s rasizmom, asi preto, že som blondína s modrými očami. Ale aj napriek tomu, vždy dobrovoľne vyhlásim, že som cigánka, pretože som z toho nikdy nemala komplex a práveže som na to nesmierne hrdá! Milujem svoju rodinu – našu kultúru – našu energiu,” priznala na rovinu mamička dvoch chlapcov, z ktorých mladší Abner je práve synom Borisa Kollára.

Ako Laura ďalej uviedla, v jej prípade nie je dôvod na hanbu. Pochádza z rodiny uznávaných hudobníkov a jej rodičia odjakživa pracujú. ,,Na rozdiel od B. Richterovej, ktorá rieši ešte aj to, koľko majú kíl! Áno, moja zlatá, rieš si to ďalej! Milujeme jedlo a budeme jesť aj do prasknutia, keď budeme chcieť!” pokračovala nabrúsená kráska odhodlaná bojovať proti rasizmu.

,,Aj robotník na ulici, kebyže je cigáň, je pre mňa ako človek určite hodnotnejší ako človek, ktorý nadáva na cigáňov a jediná jeho práca je pýtať si peniaze od druhých,” uzavrela svoju “spoveď” Laura. Celé jej vyjadrenie nájdete v priložených obrázkoch.

Laura Zdroj/Foto: Instagram/_leyla_lv_, kollarboris