Dominika Mirgová opäť potešila fanúšikov! Po ohlásení boxerského zápasu proti speváčke Aless sa priznala k nečakanej novinke. Popri náročných tréningoch a rodinných povinnostiach si našla čas i na svoju najväčšiu vášeň- hudbu.

Mirgová sa ako prvá slovenská speváčka už onedlho postaví do ringu. „Nie je ľahké začínať odznova, dokonca je ešte ťažšie robiť niečo, čo si v živote nerobil. Nerobím to pre slávu ani peniaze. Je to pre mňa nová životná výzva, povedala na margo fyzicky tažkých tréningov, pričom “zoči-voči” Aless Caparelli ju budeme môcť vidieť už 27. decembra počas Fight Night Challenge.

Ďalšia veľká novinka

Populárna speváčka sa okrem športovej výzvy venuje i svojej rodine a malému synovi Peťkovi. Napriek pracovnej vyťaženosti si našla čas i na svoju najväčšiu túžbu a fanúšikom najnovšie ohlásila veľkú novinku- čoskoro uzrie svetlo sveta jej nový album.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

„Našla som si aj trošku času na dokončenie toho, čo som si pre vás vymyslela. V podstate bolo to aj vaše želanie a ja som ho zobrala vážne- BUDE ALBUM,” ohlásila, pričom netajila ani čas jeho vydania. Verejnosť si ho bude môcť zakúpiť ešte pred Vianocami!

Zdroj | Foto: Instagram/DominikaMirgovaOfficial