Zamilovaný Rytmus (41) a Jasmina (29) sú od začiatku vzťahu ako dve hrdličky a celý čas sa pošuškáva len o jednom. To sa teraz stalo realitou a raper oznámil svetu obrovskú novinku!

Rytmus a Jasmina sú od začiatku svojho medializovaného vzťahu ako dve hrdličky a lásku si denne dokazujú naživo aj prostredníctvom sociálnych sietí. Potom, čo raper nedávno kúpil luxusnú haciendu na západe Slovenska, už začalo byť každému jasné, že ďalšie životné kroky sú len otázkou času.

A dnes to prišlo – Rytmus požiadal Jasminu o ruku! O radostný životný okamih sa podelil aj s fanúšikmi, keď zverejnil romantický záber so svojou láskou. Pred moderátorkou pokľakol v Bosne/Tuzle na obľúbenom mieste Jasminy a natešená exotická kráska, samozrejme, súhlasila.

K záberu Rytmus pripojil aj doposiaľ najkrajšie vyznanie: “Staneš sa ženou môjho života? Povedala ÁNO. Stalo sa tak v Bosne/Tuzle, okolo polnoci na jej obľúbenom mieste. Do poslednej sekundy netušila, že som ten prsteň od štvrtka nosil pri sebe. Bolo to krásne, emočné a tak prirodzené. Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,” vyznáva sa Patrik. Dvojici blahoželáme!

Rytmus požiadal Jasminu v Bosne o ruku
Zásnubný prsteň nosil pri sebe štyri dni
Zamilované hrdličky tak budú mať čoskoro svadbu

Zdroj │ Foto: Instagram