Nielen na Slovensku, ale všade vo svete momentálne ľudia bojujú s pandémiou koronavírusu, ktorá obmedzila život v mnohých smeroch. Kým deti dnes nemôžu chodiť do školy a zamestnanci do práce, tisíce rodín nemajú možnosť osláviť v rámci bezpečnostných opatrení ani narodeniny so svojimi najbližšími.

Pandemické ochorenie COVID-19 obmedzilo bežný život viac, ako mnohí očakávali a samozrejmé udalosti sa stali doslova nedostupnými. Na návštevy obchodov s oblečením, kina, reštaurácii či kaviarní dnes máme len spomienky, pričom všetkým zrejme najviac chýba kontakt s najbližšou rodinou a priateľmi.

Na sociálnej sieti Facebook sa pred pár hodinami objavil príspevok taxikára z Trenčína, ktorého situácia taktiež uväznila medzi štyrmi stenami. Ako priznal, aj keď dnes nemôže vykonávať svoje zamestnanie, po dlhom čase mu predsa len zazvonil telefón s nečakanou požiadavkou. Klient nemal záujem o prepravu osôb, ale skromnú prosbu, aby zaviezol gigantického slona pre jeho syna do Bánoviec nad Bebravou.

Muž na žiadosť, samozrejme, prikývol a na približne 30 kilometrovú cestu slona pre šťastie pripútal a chobot dal s úsmevom smerom nahor. Potom, ako prišiel na miesto a zazvonil, sa však prekvapený neubránil slzám. “Pani otvorila dvere, slzy štastia v očiach a kríčí: ‘Láska, poď dole, pozri, kto prišiel. Po schodoch utekal asi 28-ročný chalan a mal cca 110kg (autista), slona mi doslava vytrhol z rúk, položil ho a objal ma. Obliekol si slonie tričko a utekal preč. Bol som v šoku. Slzám som sa neubranil! Peniaze, ktoré som prijal, som vrátil (budú ich potrebovať viac),” vyznal sa zo svojho zážitku taxikár. Dobrí ľudia ešte nevymreli!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Benco Taxi Trenčín