V byte našli mŕtvu matku i dcéru: Smrť plán otáznikov!

Dátum:

Obyvateľka obytného domu v Trnavskom kraji začala mať obavy o svoje susedy natoľko, že sa rozhodla privolať mužov zákona. Po ich príchode museli byť zavolaní aj hasiči, ktorým sa po vstupe do bytu naskytol hrozný pohľad.

Staršia dáma žijúca v bytovke v Dunajskej Strede si všimla, že jej susedy majú neustále otvorené okno, dokonca aj v nočných hodinách, kedy teplota klesla na -5˚C. Tento, na prvý pohľad bezvýznamný detail ju však donútil zavolať políciu.

Muži zákona sa však bez rebríka nedokázali dostať do bytu, v dôsledku čoho boli privolaní hasiči. Po vstupe do nehnuteľnosti policajtom oznámili, že našli dve mŕtve osoby. Išlo o 85-ročnú matku a jej 60-ročnú dcéru, ktoré boli nájdené bez známok života. Obhliadajúci lekár nevylúčil cudzie zavinenie a nariadil súdnoznaleckú pitvu oboch zosnulých žien.

Prípad prevzali kriminalisti, pričom vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Podľa dostupných informácií sa dcéra presťahovala k matke v decembri minulého roka, keď sa dôchodkyňa vrátila z nemocnice. Mala byť ležiacou pacientkou, v dôsledku čoho potrebovala nepretržitú starostlivosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...