V bytovom komplexe, v ktorom si nažíva Vilo Rozboril (52) spolu s manželkou Alexandrou (50), došlo pred viacerými dňami k šokujúcej udalosti. NAKA musela zasahovať u známych susedov moderátora.

Vilo Rozboril si spolu s manželkou a prominentnou lekárkou Alexandrou nažívajú v luxusnom apartmáne v bytovom komplexe v bratislavskom Starom Meste. Hoci spočiatku bývali len neďaleko Bratislavy v lone prírody, napokon sa rozhodli koncom roka obstarať si aj krásnu nehnuteľnosť, v ktorej môžu v prípade potreby prespať.

V komplexe bytov, ktoré sa pýšia desiatkami štvorcových metrov, ale došlo pred približne dvoma týždňami k šokujúcej udalosti. NAKA zasahovala v ranných hodinách v byte len o dve podlažia nižšie pod Rozborilovcami. Ten si v máji 2019 podľa informácií Plusky nezakúpil nik iný ako synovia bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Janovskej, Martin a Jakub.

O to, odkiaľ vzali bratia na luxusnú nehnuteľnosť v sume približne 600-tisíc eur peniaze, sa teraz intenzívne zaujímajú vyšetrovatelia. Rovnako objasňujú aj kroky Moniky Jankovskej, ktorá má v byte právo doživotného užívania. Ktovie, či Vilo s manželkou vôbec tušili, že pár metrov od nich býva taká “známa rodinka”.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

V bytovom komplexe Rozborila zasahovala pred pár dňami NAKA
Jankovskej synovia mali byt o dve podlažia nižšie ako Rozboril

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia TA3, Televízia JOJ, Facebook/Vilo Rozboril