Televízia Markíza včera (29. októbra) odvysielala ďalší napínavý duel. Mnohí farmári boli presvedčení, že pôjde o vyrovnaný súboj a obe dámy dajú do disciplín všetky svoje sily. Farmárky totiž v duelovej aréne spoločne vyhlásili, že veľmi túžia po výhre. Jedna z nich však predsa len musela statok opustiť.

Posledný duelový súboj sa udial medzi Alexandrou Čilíkovou a Viktóriou Štefaňákovou. Práve Saška prišla na statok ako pomocníčka, no veľmi rýchlo sa začlenila do kolektívu, a dokonca medzi ňou a Tamášom už prebehla iskra. Aj napriek tomu ju však ,,stará“ farmárka považovala za najlepšiu cestu, ako sa vrátiť pred kamery.

22-ročná študentka mala možnosť vybrať si poradie disciplín, pričom ako prvú si zvolila úlohu s názvom ,,Mokré handry“. Obe farmárky museli z handry vyžmýkať čo najviac vody, no taktiež prechádzali cez prekážky. Po pár sekundách bolo zrejmé, že súťaž je mierená na kondičku, v dôsledku čoho Viki ťahala za kratší koniec. Druhou disciplínou bol ,,Pamäťový rebrík“, kde si dámy vyskúšali lezenie po rebríku i svoju pamäť. Aj napriek tomu, že to bolo tesné, Saška získala druhý bod.

Napokon rozhodla disciplína s názvom ,,Stena smrti“, ktorá bola pre vegetariánku nad jej sily. Rodáčka zo Spišskej Novej Vsi sa tak musela zmieriť s porážkou 3:0. Vypadnutie bývalej personalistky veľmi ťažko znášala Martina Korkobcová, známa ako “Mafy“, ktorá si na statku našla veľmi dobrú kamarátku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: IG/farma.markiza, TV Markíza