V utorok (6. decembra) v podvečerných hodinách zasahovali v Trnavskom kraji muži zákona i zdravotníci potom, čo políciu kontaktovala blízka rodina zosnulej ženy. Tá, žiaľ, mala natoľko závažné zranenia, že sa jej napokon stali osudnými. Celý prípad je predmetom vyšetrovania, no už padlo aj prvé obvinenie.

Muži zákona zasahovali v bytovom dome v meste Galanta, pričom 63-ročnú ženu našli v kúpeľni bez známok života. Na tele mala viacero zranení, niektoré z nich boli aj staršieho dáta. Zabitie dôchodkyne bolo prvotne nahlásené blízkou rodinou, ktorá mala podozrenie na utopenie Slovenky.

Obhliadajúci lekár na tele obete našiel stopy po násilí s použitím rôznych predmetov. Polícia predbežne zadržala podozrivú osobu, ktorou je manžel zavraždenej seniorky. Vyšetrovanie preukázalo, že násilník bol v minulosti právoplatne odsúdený za zločin týrania blízkej osoby. Galantský vyšetrovateľ už vzniesol obvinenie dôchodcovi za zločin zabitia, pričom mu hrozí 9 až 12 rokov za mrežami. Páchateľ bude stíhaný väzobne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Trnavský kraj | Foto: FB/Polícia SR, Polícia SR-Trnavský kraj