Len nedávno pribudli do deja dve postavy mladých medikov a už máme v Mame na prenájom ďalšie nové, no určite viacerým dobre známe tváre. Spoznali ste na pľaci tieto osobnosti?

Kristína Sisková a Tomáš Sitkey sú mená predstaviteľov ambicióznych študentov medicíny, ktorí sa túžia stať lekármi. Teraz do obľúbeného denného seriálu pribudli ďalšie posily, avšak tie sa v Mame na prenájom objavili inde než v nemocnici Kvetná.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mama na prenájom (@mamanaprenajom.markiza)

Beátka (Kamila Heribanová) sa s dcérkou Zuzkou vybrala na baby jogu, kde sa v úlohe inštruktorky opäť raz predviedla ostrieľaná profi učiteľka jógy, ale i známa moderátorka Adriana Špronglová. Okrem nej ste v centre mohli spoznať aj zvláštneho otecka, ktorého si zahral fešný herec Karol Tóth. Ten bol ešte donedávna súčasťou seriálu Dunaj, k vašim službám, pričom aktuálne pracuje na novej sérii Druhej šance.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tóth Károly (@_toth_karoly)

V kruhu mamičiek bola tou najvýraznejšou influencerka, komička a Miss Universe Slovenskej republiky 2015 Denisa Vyšňovská. Internetová zabávačka sa o pocity z natáčania podelila aj so sledovateľmi na Instagrame.

,,Bola to obohacujúca skúsenosť. Veľa stresu, plno ľudí stojí za kamerami, scenármi, mala som z toho nervy. Aj dosť rýchlo rozprávam. A hlavne, ja som zvyknutá na tie krátke texty skôr ako na dlhé dialógy, kedy sa bojím, že niečo zabudnem,“ uviedla kráska, ktorá priznala, že texty bola síce nabiflená, no pod stresom jej z hlavy párkrát vypadli.

Mame na prenájom

 

Zdroj/Foto: TV Markíza, Markiza.sk, Instagram/denisa.vysnovska, mamanaprenajom.markiza