Manželstvo moderátora Andrej Bičana (43) a jeho manželky Edity (41) sa má po jedenástich rokoch spoločného života definitívne rozdeliť. Už čoskoro sa obaja stretnú na rozvodovom súdnom pojednávaní. Okrem ukončenia manželského zväzku a vysporiadania spoločného majetku sa súd bude zaoberať i nadchádzajúcou starostlivosťou o ich dve spoločné dcérky – Ninky (8) a Anny (11). Dohodnú sa alebo bude nasledovať drsná vojna?

Hviezda relácie 5 proti 5 vyšla s pravdou von, po tom, čo sa prevalila aféra, že obľúbený zabávač zbalil mladú Michaelu (23) a ich novonadobudnutý vzťah neostal iba pri krátkej afére. Bičan priznal, že odišiel od svojej manželky a detí a teraz žije so svojou novou známosťou. A už si aj zaobstarali spoločné miestečko lásky! Moderátor sa tým vôbec netají: ,,Môžem potvrdiť, že so svojou partnerkou Miškou žijem pod jednou strechou.” Prekvapujúca je aj skutočnosť, že ich prenajatý domček obývajú spoločne aj s Andrejovým synom Michalom z prvého manželstva.

Nehnuteľnosť v Ivanke pri Dunaji, v ktorej býval s Editou a kde spoločne vychovávali svoje dcérky im prenechal. Kameňom úrazu bude pri súdnom pojednávaní asi otázka výchovy ich spoločných potomkov. Podľa zistení, ktoré priniesol čas.sk, Edita chce mať dievčatá výlučne pri sebe a to Andrej odmieta a žiada striedavú starostlivosť. Je teda otázne, či sa manželia dohodnú ešte pred začiatkom rozvodového procesu alebo začne drsná vojna!

Je však veľmi pravdepodobné, že obaja dôjdu k vzájomnému kompromisu, ktorý bude najmä v najlepšom záujme detí. Pretože obom rodičom ide o ich dobro.

Zdroj: cas.sk | Foto: facebook