V okrese Lučenec došlo pred pár hodinami k závažnej tragédii, ktorá otriasla širokou verejnosťou. V rodinnom dome boli totiž nájdené telá manželov bez známok života. Smrť dvojice je momentálne predmetom vyšetrovania.

18-ročný mladík sa v pondelok (19. septembra) vo večerných hodinách vrátil zo školy domov, pričom v rodinnom dome našiel oboch svojich rodičov bez známok života. Podľa dostupných informácií medzi Erikou (†43) a Jozefom (†51) dochádzalo k častým hádkam kvôli žiarlivosti.

Obaja mali strelné poranenia. ,,Pravdepodobne boli obaja usmrtení strelnou zbraňou, on mal zastreliť ju a následne seba. Strašne na ňu žiarlil. Je to niečo hrozné, hotová katastrofa,“ povedal obyvateľ obce pre plusku.sk, ktorý manželov veľmi dobre poznal.

Banskobystrickí kriminalisti zabezpečili a zdokumentovali všetky stopy. Smrť dvoch ľudí je momentálne predmetom vyšetrovania. Dvojica sa do rodinného domu nasťahovala pred siedmimi rokmi, pričom Erika mala byť vychýrená pekárka a Jozef bol vášnivým poľovníkom. Zostali po nich dve dospelé deti vo veku 18 a 21 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, tvnoviny.sk  |  Foto: TV Markíza, Pixabay