V šou Ruža pre nevestu sa ženíchovi Radkovi a divákom predstavilo 18 dievčat, z ktorých jedna z nich o sebe prezradila, že vychováva dieťa. Okrem Veroniky je však mamičkou aj extravagantná Dolli. Tá ale, bohužiaľ, so svojím synčekom jednu domácnosť nezdieľa.

O priazeň pohľadného podnikateľa z Banskej Bystrice žijúceho v Nórsku sa rozhodla zabojovať aj Nikoleta Kortišová. Dolli hneď v úvodnej časti dokázala, že máme dočinenia s neprehliadnuteľnou a úprimnou extrovertkou, ktorá rozhodne nebude sedieť v kúte.

Prsnatá blondínka to síce v televízii zatiaľ nespomenula, ale je maminou 5-ročného synčeka Matthewa. Vo viacerých diskusiách sa však vyskytli komentáre, že sa oňho blondínka nestará. Dolli pre web Markiza.sk tieto informácie poprela a uviedla, že ich šíri polovička jej bývalého partnera.

„Ostro sa ohradzujem voči nepravdivým tvrdeniam, že sa o svojho syna nestarám. Svojho synčeka nadovšetko milujem. Chcela som, aby bol zverený do mojej starostlivosti, žiaľ, nestalo sa tak. Taktiež nie je pravda, že ho nenavštevujem, viackrát sa však stalo, že mi kontakt s ním nebol umožnený. Súčasná situácia ma veľmi trápi. Viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, keďže je to veľmi citlivá záležitosť a v danej veci ešte prebieha súd,“ prezradila pre Markiza.sk Dolli.

Dolli z Ruže súťažila aj vo Farme! Spomínate si, ako vyzerala?

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial