V nedeľu (4. decembra) odvysielala TV JOJ tretiu epizódu emotívnej relácie V siedmom nebi, kde Vilo Rozboril so svojim teamom plní sny trom rodinám či jednotlivcom, ktorí potrebujú podanie pomocnej ruky. Ako v minulosti, tak aj tento raz dojali divákov strhujúce príbehy, pričom v štúdiu sa objavilo hneď niekoľko známych osobností!

V relácii V siedmom nebi divákov opäť dojali tri príbehy Slovákov, s ktorými sa osud nemaznal. V prvom z nich sa pred televízne kamery postavila sympatická tínedžerka Sofia, ktorá trpí Treacher-Collinsovým syndrómom. Ten spôsobil, že sa jej celkom nevyvinula tvár, avšak postihol aj jej srdce či obličku.

Napriek posmechu detí sa 12-ročná bojovníčka nevzdáva, a keďže je veľkou fanúšičkou Nely Pociskovej, jej najväčším snom bolo stretnúť práve svoj herecký a spevácky idol. S hviezdou televízie JOJ sa napokon zoznámila v jednej z bratislavských kaviarní a následne si dokonca zahrala v seriáli Nemocnica.

Kým Sofia a jej mama Anna neskrývali dojatie, dávku rešpektu a poklony vyjadrila voči rodine aj samotná Nela. Tá sa nakoniec vrátila do štúdia aj v závere uplynulej epizódy po boku Richarda Autnera, s ktorým spoločne zaspievali singel Nech už nasneží. Ten pôvodne herečka nahrala s Mirom Jarošom, pričom pri verzii s kolegom zo seriálu diváci neskrývali dojatie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Originál skladby s Mirom Jarošom

Zdroj: TV JOJFoto: IG/tvjoj | Video: streamable, YouTube