Obľúbené prievidzské Multikino, nachádzajúce sa v obchodnom centre Korzo, sa rozhodlo prijať nového manažéra. Na sociálnej sieti preto zverejnili jeho zástupcovia inzerát, ktorý mal prilákať množstvo záujemcov, no ,,fantastická“ ponuka spôsobila skôr búrlivú diskusiu.

Multikino v Prievidzi hľadá do svojho tímu nového manažéra prevádzky. Jeho náplňou práce je riadenie šiestich ľudí, prípravy objednávok, vybavovanie reklamácii a riadenie bankových vkladov. Nový zamestnanec by mal pracovať celých 8 hodín a to všetko za 550 eur v hrubom.

Inzerát sa však stretol s obrovskou nevôľou ľudí, ktorí iba neveriacky krútia hlavou nad platom, ktorý by mal dostávať manažér s veľkou zodpovednosťou. ,,Na tomto inzeráte som sa naozaj pobavil. Ja tiež pracujem vo vedúcej funkcii, ale za takýto plat by som to teda ani náhodou nedal. Je to výsmech,“ uviedol komentujúci Peter. „To si robia srandu alebo čo? Veď za takéto peniaze tu nebude nikto robiť. Ako môže manažér pracovať s takýmto platom?“ zareagoval Lukáš, ktorý pracuje vo vedúcej pozícií.

Zdroj: Facebook/Multikino Ster Century Cinemas Prievidza, cas.sk  |  Foto: Facebook/Multikino, YouTube