Informácia, že sa v USA nahráva nová verzia Skrytej vášne sa prvýkrát objavila už v roku 2014. Dodnes sa však táto remake na Slovensku neobjavila. 

[sociallocker]Legendárna a nezabudnuteľná telenovela Skrytá vášeň pobláznila množstvo divákov, ktorí na ňu ešte ani dnes nevedia zabudnúť. Traja bratia sa zaľúbia do troch sestier a ich strastiplné osudy, sme sledovali niekoľko mesiacov. Povestná zvučka znela v nejednej obývačke a fanúšikovia sa nevedeli dočkať toho, ako sa osudy ich obľúbencov budú ďalej vyvíjať. Už pred dvomi rokmi svet obletela informácia, že sa v USA nahráva nová verzia tejto telenovely.

Názov tejto novinky je Krajina kráľov (Tierra de reyes). Roly bratov, ktorí sa budú snažiť pomstiť smrť svojej milovanej sestry si zahrajú herci: Aarón Díaz, Gonzalo García a Christian de la Campa. Ich lásky budú hrať doposiaľ v našich končinách pomerne neznáme herečky: Ana Lorena Sánchez, Kimberly Dos Ramos a Scarlet Gruber. Uvidíme, či táto novinka porazí originál a budeme netrpezlivo čakať, kedy sa dostane aj ja naše obrazovky.

Legendárna telenovela má za seba náhradu
Legendárna telenovela má za seba náhradu

Zdroj:  tvnoviny.sk | Foto:  Facebook
[/sociallocker]