Súťažiace v šou Nákupné maniačky dostali tento týždeň veľmi vďačnú tému – výpredaj. Potešila sa jej aj 19-ročná Vanessa. V jej šatníku však výpredajovým kúskom konkurujú i tie od najluxusnejších značiek.

Vanessin deň bol v stredu, kedy priznala, že všetko oblečenie, ktoré si sama kúpi, väčšinou pochádza z výpredaja. Na druhej strane ale stoja poriadne luxusné kúsky. Iba 19-ročná blondínka sa môže pochváliť napríklad lodičkami Versace či šálom Burberry v hodnote 300 eur.

Vanessa

Zatiaľ čo mladá Češka ukazovala na kameru svoje šatičky a botičky, jej súperky pri káve rozoberali, odkiaľ na také drahé veci berie peniaze. Odpoveď dostali v závere, keď sa s Vanessou stretli pri prezentácii jej súťažného outfitu. Ten sa dievčatám síce páčil, no zhodnotili, že jeho majiteľku trochu zostaruje.

Vanessa

„Aspoň by som nevyzerala o toľko mladšia oproti môjmu frajerovi,” zareagovala so smiechom Vanessa, ktorá po otázke, koľko má jej partner rokov, uviedla, že by mohol byť jej otec. ,,47,” šokovala kolegyne vysokým číslom.

Ako ďalej kráska prezradila, priateľ je naozaj štedrý a pri nákupoch plače jeho peňaženka, nie jej. ,,Tie najdrahšie kúsky boli darčeky, ktoré si vážim a ktoré majú pre mňa hlavne tú cenu srdečnú než peňažnú,” vyjadrila sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Zdroj/Foto: Joj.sk