Vážna AUTONEHODA! Malá Emka (5) je ochrnutá, jej babička prišla o ruku!

Dátum:

V nedeľu podvečer došlo v Čechách medzi Vejprnicemi a Tlučnou v Plzenskom kraji k vážnej dopravnej nehode. Po zrážke áut prišla babička rodiny o ruku a len 5-ročná Emka ochrnula.

Nedeľný podvečer bol mimoriadny tragický pre českú rodinu, ktorá sa vracala z návštevy. Na ceste medzi Vejprnicemi a Tlučnou v Plzenskom kraji prešlo z doposiaľ nezistených príčin auto značky Škoda Octavia do protismeru. Následne sa zrazilo s vozidlom značky Audi, v ktorom sedela nešťastná rodinka a búral aj Opel, ktorý išiel za nimi.

V aute cestovala mama Bára (29) s priateľom Romanom (30), ktorí skončili so zlomeným stavcom a perforovanými črevami. Mamičku už prebudili z umelého spánku, no horšie dopadla ich babička Lenka (48), ktorá prišla o ruku a bude potrebovať protetickú končatinu. Otec, ktorý sa snažil strhnúť náraz na seba, ale nedokázal zabrániť zraneniam malých dcérok.

Podľa informácií českého Blesku má mladšia Viki (2) zlomenú ručičku, pomliaždeniny a otras mozgu, no najviac je rodina zdrvená z trvalých následkov 5-ročnej Emky. „Má zlomenú chrbticu, ochrnula na nožičky. Prognóza hovorí, bohužiaľ, celkom jednoznačne. Šanca, že by sa to nejak spravilo, je menšia ako 10 percent,“ hovorí zronený strýko. Rodina okrem toho potrebuje aj finančnú podporu, aby si mohli zariadiť bezbariérový byt aj auto, v dôsledku čoho bol zriadený transparentný účet na pomoc v ich nešťastí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/Krimi-Plzeň

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...