Premiér Igor Matovič sa v sobotu o 18:00 postavil pred mikrofóny médií so závažnými informáciami. Hlavnú tému objasňovania situácie koronavírusu v oblasti Oravy však takmer zatienila skutočnosť vážnej dopravnej nehody, ktorej súčasťou bol aj sám predseda parlamentu Boris Kollár.

Boris Kollár, mnohonásobný otecko, predseda parlamentu či predseda politickej strany SME RODINA, sa v sobotu, 24. októbra, stal účastníkom vážnej dopravnej nehody v Bratislave. Informoval o tom premiér Igor Matovič na tlačovej konferencií organizovanej v súvislosti s druhým dňom plošného testovania.

Nehoda sa podľa Matovičových informácií odohrala v Podunajských Biskupiciach, v okolí križovatky Mramorová a Ulica Svornosti, kde vodič predsedu parlamentu prešiel na semafore na zelenú. “Predseda parlamentu, ako druhý najvyšší ústavný činiteľ, mal vážnu dopravnú nehodu v Bratislave. Bol zranený spolu so svojím ochrankárom a vodičom. Držíme týmto trom ľuďom palce, aby mali čo najmenšie dosahy na svoje zdravie,” povedal Matovič. Okrem Kollára, ktorý momentálne leží v Nemocnici sv. Michala, utrpeli zranenia aj ochrankár a vodič vozidla, v ktorom sa politik viezol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Boris Kollár, TK