Vážna nehoda v okrese Galanta: V autobuse bolo 11 cestujúcich!

Dátum:

Dnes (25. marca) v skorých ranných hodinách došlo v okrese Galanta k vážnej dopravnej nehode autobusu. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, pričom v osudný moment sa v hromadnom dopravnom prostriedku nachádzalo 11 cestujúcich.

K nehode došlo medzi obcami Mostová a Čierna Voda, pričom autobus pred 5.00 hod. ráno zatáčal do pravotočivej zákruty, keď zišiel z cesty do poľa. Následne došlo k prevráteniu dopravného prostriedku na ľavý bok. Alkohol u vodiča nebol preukázaný a z havarovaného vozidla ho museli vystrihovať hasiči.

V autobuse sa nachádzalo 11 cestujúcich, no akoby zázrakom, nikto z nich neutrpel ťažké zranenia ohrozujúce život. Osem ľudí bolo prevezených do nemocnice. Vo väčšine prípadov mali povrchové zranenia, no niektorí mali aj pomliaždeniny a zlomeniny. Všetci boli počas záchrannej akcie pri vedomí.

Na mieste zasahovalo 16 príslušníkov hasičského zboru z Galanty a zo Serede. Zraneným cestujúcim prišli na pomoc tri posádky záchrannej zdravotnej služby. Muži zákona momentálne vyšetrujú príčinu rannej nehody autobusu. Za najpravdepodobnejší scenár považujú mikrospánok vodiča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/HaZZ  |  Foto: FB/HaZZ, Polícia SR-Trnavský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...