Patrí k najväčším hokejovým talentom, no viackrát musel bojovať so zdravotnými problémami. Momentálne je nútený hľadať si nový klub, pričom mu k lukratívnemu kontraktu zrejme nepomôže ani aktuálny zdravotný stav, keďže je hospitalizovaný na psychiatrii.

Slovenský hokejista Martin Réway pred pár hodinami oznámil, že skončil v nemocnici, konkrétne na psychiatrickom oddelení. Rozhodol sa zabrániť klebetám a otvorene prezradil, čo ho trápi. ,,Nie som tu kvôli drogám ani alkoholu, tak nešpekulujte. Som tu kvôli práškom na spanie a je to ťažšie, ako si myslíte. Každému odporúčam, aby sa tomuto veľkým oblúkom vyhol,“ napísal k fotografii, na ktorej má na ruke známu nemocničnú pásku.

28-ročný útočník mal v minulosti niekoľko prešľapov, ktoré sa však netýkali problémov so závislosťou. Jeho tréneri sa zhodli na tom, že sa na neho nedá spoľahnúť. Nie je žiadnym tajomstvom, že nedorazil v termíne na reprezentačný zraz pred seniorskými majstrovstvami sveta. Napokon sa nedostal do nominácie, no oficiálna verzia hovorila o zranení.

Medzi hokejistami sa má taktiež tradovať historka, podľa ktorej mal Réway, hrajúci v klube Sparta Praha, oznámiť trénerom, že večer nenastúpi na zápas kvôli problémom s ramenom. Vo chvíli, keď sa dozvedel, že na tribúne bude počas zápasu sedieť skaut Canadiens, jeho zdravotné problémy zmizli a nastúpil do hry. Zdá sa, že hokejista má obrovský talent, no spolupracovať s ním nie je jednoduché.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/martinreway10, nhl.com  |  Foto: IG/martinreway10, Pixabay