Do povedomia veľkého množstva Slovákov, ktorí sledujú v televízii rozličné reality šou, sa dostala aj ona a hoci napokon “nevyhrala” srdce Tomáša Tarra, využila zviditeľnenie vo svoj prospech. Momentálne ale neprežíva najlepšie obdobie svojho života.

Tereza Kosecová majúca na Instagrame cez 70 tisíc fanúšikov sa rozhodla reagovať na dotazy ohľadom jej zdravotného stavu a priznala, že aktuálne berie už piaty krát v rade antibiotiká a stále nemá celkom vyhraté. Odštartoval jej to COVID so zápaľom pľúc.

Finalista prvej série šou Ruža pre nevestu napísala: „Všetko sa to začalo v období, keď som bola pozitívne testovaná na Covid-19 a do toho bojovala so zápalom pľúc. Z toho som dostala chlamýdie a mykoplazmy. Následne som doberala antibiotiká a začala ako tak fungovať.”

Tým ale utrpenie mladej Slovenky neskončilo. „Chytila som do tela naozaj silný zápal, ktorý sa mi rozniesol na mandle, uzliny, uši a už aj celý hrtan. Musím chodiť na kortikoidové injekcie, ktoré mi zápal sťahujú. Mám nové – už piate – antibiotiká a konečne dokážem prehltnúť aspoň vodu a mäkkú stravu,” dodala s tým, že konečne jej to zaberá.

Zdroj: Topky | Foto: IG/terinka_a