Veľké množstvo osobností ako sú herci, speváci (a aj ich ženské náprotivky) nezvládli slávu a útechu hľadali na dne pohárika alebo v drogách. Avšak niektorí, práve naopak, nepijú vôbec.

Web MSN zozbieral viaceré takéto tváre známe zo šoubiznisu, u ktorých by ste veru nepochodili. Ich dôvody sú pritom odlišné, niektoré sú napríklad aj bývalými alkoholikmi. My sme z nich vybrali nasledovných dvanásť, sedem žien a päť mužov.

Ženy, ktoré nepijú alkohol

„Bola som agresívna alebo povedala niekoľko vecí, ktoré niekomu mohli ublížiť alebo neboli v danú chvíľu vhodné,“ povedala Megan Fox, ktorá od svojich 22 rokov, teda už viac ako desaťročie, vôbec nepije.

Ani Kim Kardashian by si asi s vami nedala pohárik. „Kim neznáša chuť alkoholu,“ prezradila jej sestra Khloe.

Ani speváčka Katy Perry nie je práve milovníčkou alkoholických nápojov a tvrdí, že od roku 2010 nevypila ani jediný pohárik.

Natalie Portman priznala, že ho striktne neodmieta, ale už si ani nespomína, kedy by sa pripila.

Herečka Eva Mendes mala s alkoholom preblémy, no údajne od roku 2008, keď podstúpila odvykaciu kúru, vôbec alkoholické nápoje nepije.

Herečka Kim Catrall, známa ako promiskuitná Samantha zo S*exu v meste, priznala, že alkohol nepije, pretože ju z neho vždy bolí hlava.

Modelka Tyra Banks prekvapila, že alkohol pila raz, keď mala len 12 rokov a necíti potrebu po ňom siahať s výnimkou symbolických prípitkov.

Muži, ktorí nepijú alkohol

To Jim Carrey zhodnotil, že život je krásny na to, aby boli alkohol a drogy jeho súčasťou.

Jedným z tých, ktorí mali s alkoholom a drogami nejaké problémy, bol aj Eminem. Avšak teraz patrí na tento zoznam čistých, podľa jeho slov sa už približne desaťročie takýchto vecí nechytá.

Herec Joe Manganiello sa vzdal alkoholu úplne, pretože mal pocit, že mu jeho konzumácia ničí kariéru.

DJ Calvin Harris sa priznal, že je abstinent, pretože verí, že vďaka tomu je úspešnejší.

Herec Daniel Radcliffe povedal, že sa počas nakrúcania šiesteho filmu série ‘Harry Potter’ stal závislým od alkoholu. V súčasnej dobe je ale abstinent.

Zdroj: MSN | Foto: IG/daniel9340, IG/evamendes, IG/Eminem, IG/jimcarrey, IG/katyperry