Súčasťou úspešného seriálu Dunaj, k vašim službám je aj mladá herečka, ktorá stvárńuje postavu Zuzky. Rodičia Hanky pre vás určite nebudú neznámi, čo vás však šokuje, je vek šikovnej školáčky.

Hanka snívala o herectve už v útlom veku, keď si chcela zahrať v seriáli Oteckovia. Tento projekt jej síce nevyšiel, no počkal si na ňu Dunaj, k vašim službám, kde stvárňuje dievča z chudobných pomerov a s veľmi ťažkým osudom.

Zuzka

V realite je to ale, našťastie, úplne inak. Predstaviteľka Zuzky je dcérou milujúcich rodičov, ktorými sú markizácka redaktorka Ivana Krejčová a bývalý šéf spravodajstva TV Markíza Henrich Krejčo. Málokto by to možno do talentovanej herečky povedal, no má iba 11 rokov! Školské a herecké povinnosti však zvláda na výbornú, aj keď niekedy je to doslova “o držku”.

Ako prezradila mamina Ivka v stredajšom Teleráne, na natáčanie dochádzajú zo Záhoria na opačný koniec Bratislavy, čo je 40 kilometrov. Občas sa stáva, že Hanka musí byť na pľaci o 5:30 a ťahá až do 21:30. Disciplínu má tak šikovná slečna v malíčku už od detstva.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Facebook/Dunaj k vašim službám – TV Markíza, Markiza.sk