Zápas medzi dvomi významnými československými protagonistami MMA bol mimoriadne sledovanou udalosťou. V pražskom Edene bolo takmer 30 tisíc divákov, tisíce sa pozerali v televízii a o duel sa zaujímali aj tí, ktorí vôbec MMA nesledujú.

Ako zrejme viete, tentokrát vyhral Vémola a Véghovi tak oplatil prehru starú viac ako päť rokov. Je ale možné, že ich uvidíme bojovať proti sebe ešte raz?

Aktuálne to vyzerá tak, že možný tretí duel dvoch legiend je veľmi reálny.

Čech Karlos Vémola totižto po zápas vyhlásil, že v Oktagone končí, ak teda nebude chcieť Attila odvetu. Samotná organizácia záujem má, veď by šlo o mimoriadne prestížny a lukratívny zápas. A čo Attila Végh?

„Trilógia je teraz v rukách organizácie. Za mňa je ešte zaujímavejšia ako prvý zápas. Šiel by som do toho na ešte viac percent ako do dvojky. Prečo? Pretože ma to chytilo,“ uviedol Végh v živom vysielaní na svojom Instagrame.

Dodal, že ho príprava mimoriadne chytila a kým je forme, neváhal by si to s Carlosom ešte raz rozdať, pričom poznamenal, že ak by sa to neuskutočnilo do roka, nemá to význam a ich vzájomná bilancia by skončila nerozhodným výsledkom.

28 tisíc ľudí videlo víťazstvo Vémolu: Pozrite si rozhodujúci moment!

Zdroj: Šport.aktuality.sk | Foto: IG/veghattila