Televízia Markíza patrí k obľúbeným a najsledovanejším staniciam na Slovensku, kým medzičasom spustila vysielanie aj nemenej populárnych programov Doma či Dajto. Najnovšie sa rozhodla pre radikálny krok a na mediálnom trhu bude opäť expandovať. Chystá totiž novú stanicu!

Televízna rodina skupiny Markíza prezradila, že sa chystá na mediálnom trhu opäť expandovať a ponúknuť svojim divákom čosi nové. Po kanáloch Televízia Markíza, Doma či Dajto už onedlho pribudne na televíznych obrazovkách divákov stanica Markíza Krimi.

Pre portál Markíza to potvrdil generálny riaditeľ Matthias Settele: “Slovenskí diváci mali vždy radi detektívne a kriminálne príbehy zo zahraničia, preto sme sa rozhodli jednu našu televíziu venovať práve tomuto žánru. Markíza KRIMI nám pomôže docieliť širšiu tematickú pestrosť a presnejšiu profiláciu našich staníc,” priblížil.

Markíza Krimi bude spustená od júna 2022 a plánuje vysielať 24 hodín denne vo Full HD kvalite. Kriminálne zameraný program by mal priniesť Slovákom známe tituly a seriály, ktoré boli v minulosti vysielané na Markíze, no aj exkluzívne a premiérové novinky. Zdá sa, že milovníci napätia sa majú na čo tešiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk │ Foto: FB/Televízia Markíza