V utorok došlo v bratislavskej časti Rača k obrovskej tragédii. O život prišla mladá žena, ktorá mala podľa predbežných informácii vypadnúť z 5. poschodia. Na mieste ju okamžite začali ratovať záchranári, no, bohužiaľ, podľahla zraneniam, ktoré utrpela pri páde.

Ako informuje na sociálnej sieti Dobrovoľný hasičský zbor Bratislava- Rača, v bratislavskej časti Rača došlo v utorok k veľkej tragédii. Za doposiaľ neznámych okolností mala mladá žena vypadnúť z 5. poschodia, kým objasnené nie sú ani príčiny. Svedkom hrozného incidentu však bola žena, ktorá okamžite volala pomoc.

Po výzve Krajského operačného záchranného strediska použili hasiči externý defibrilátor, pričom mladú obeť sa snažila masážou srdca zachrániť aj prítomná slečna. Na miesto dorazili zakrátko aj záchranné zložky, ktoré robili, čo bolo v ich silách, no, žiaľ, neúspešne.

Hasiči pracujúci na ZŠ Tbiliská taktiež okamžite utekali na miesto udalosti s defibrilátorom, ktorý sa nachádza na ZŠ. Okamžite prišla aj veliteľka DHZ/DHZO Bratislava- Rača a poďakovala všetkým prítomným za veľmi rýchly príchod na miesto udalosti,“ dodali a vyjadrili rodine úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/DHZ Bratislava-Rača