Rodina slávneho futbalistu momentálne prežíva jedno z najťažších období v živote. Je to iba pár hodín, čo športovec a jeho manželka oznámili úmrtie ich prvorodenej dcérky, o ktorej život bojovali do poslednej sekundy.

Britský futbalista Ashley Cain bol nadšením bez seba, keď jeho manželka Safiyya Vorajee porodila krásnu dcérku, ktorá dostala meno Azaylia Diamond. Ich radosť však trvala iba dva mesiace, keďže lekári bábätku diagnostikovali vzácnu a agresívnu formu leukémie.

Nádej prišla v podobe špeciálnej liečby v Singapure, ktorá je extrémne nákladná. Ani slávny športovec nemal dostatok finančných prostriedkov, v dôsledku čoho vznikla verejná zbierka. V priebehu 24 hodín sa vyzbieralo viac ako milión libier (okolo 1 149 755 eur), no dievčatko sa už nachádzalo vo vážnom stave a cestu nemohlo absolvovať.

Rodičia sa napokon rozhodli, že si dcérku vezmú domov. V posledných dňoch však dieťatko malo vážne komplikácie, keďže nedokázalo prijať stravu a prestalo dýchať. Nasledoval prevoz do nemocnice, pričom Azaylia napokon svoj boj prehrala.

Zdrvená dvojica je aspoň vďačná, že ich dcérka bola s nimi ešte tri týždne, keďže lekári bábätku predpovedali posledné hodiny života. ,,Odpočívaj v raji, princezná. Budem ťa navždy držať v srdci, až pokým ťa nebudem opäť držať v nebi,“ napísal zronený Cain. ,,Si môj anjel, moje srdce, moja duša. RIP, moje drahé bábo, budeš navždy so mnou ako odtlačok v mojom srdci,“ zverejnila na sociálnej sieti trúchliaca matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com  |  Foto: IG/mrashleycain, miss_safiyya_