Čoskoro budú štyria! Známa slovenská influencerka sa počas víkendu pochválila veľkou novinou. Svojich fanúšikov na sociálnych sieťach prekvapila zábermi, ktoré hovoria, že pod srdcom nosí malého človiečika.

Nikola Halvoňová vystupuje na sociálnych sieťach pod prezývkou Niky Rich. Úspešná make-up artistka a influencerka tvorí pár so slovenským boxerom Erikom Tlkancom, ktorý ju v decembri 2022 počas Fight Night Challenge požiadal v ringu o ruku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nikola Halvoňová (@niky_rich)

Dvojica spolu vychováva dcérku Liane, ktorá v marci oslávi dva roky. Rozkošné dievčatko však už o pár mesiacov jedináčikom nebude.  „Baby #2 coming summer 2024,“ oznámila krásna rodinka na Instagrame držiac tabuľu s týmto nápisom. Ten v preklade znamená, že by sa bábätko malo narodiť v lete.

,,V roku 2024 nás čaká veľa zmien a tá najšťastnejšia je, že nás bude o jedného viac ♥️ Jazda pokračuje,” napísala atraktívna mamina k snímkam, na ktorých nechýba ani foto ultrazvuku. Okrem toho sa Niki a Erik podelili o dojímavý moment, keď zistili, že je blondínka tehotná. Srdečne gratulujeme!

Zdroj/Foto: Instagram/niky_rich