Milan Varga sa stal jedným z účastníkov šou Extrémne premeny Slovensko s cieľom bojovať s morbídnou obezitou, ktorá mu znepríjemňovala život. V priebehu jedného roka sa mu napokon podarilo schudnúť desiatky kilogramov, a dokonca si aj splniť sen.

Mladíkovi na začiatku natáčania ukazovala váha neuveriteľných 175 kilogramov. Jeho zdravotný stav bol vážny, čomu zodpovedal aj fakt, že od dvanástich rokov bral lieky na vysoký tlak a hrozilo mu zlyhanie srdca. Do rúk kondičného trénera Maroša Molnára sa tak dostal v hodine dvanástej. Učiteľ klavíra sa pustil do intenzívneho cvičenia a zmeny stravovacích návykov.

Napokon sa mu podarilo schudnúť úžasných 76 kilogramov, vďaka čomu si splnil sen a pri hre na klavíri môže konečne prekrížiť ruky. Milan svoj talent ukázal aj priamo v štúdiu, kde si s úsmevom sadol za klavír a zahral nádhernú skladbu. Maroš si však pre neho pripravil prekvapenie, keď sa zrazu na pódiu objavil Filip Tůma a za jeho doprovodu zaspieval úryvok z opery Toreádor. Klaviristu prítomnosť herca veľmi potešila až sa mu zaleskli oči od dojatia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: YT/Televízia Markíza  |  Video: Streamable.com