Mariah Carey sa právom označuje za kráľovnú vianočných skladieb, pričom každoročne súperí o prvenstvo najobľúbenejšieho hitu sezóny s Georgom MichaelomAko sa však zdá, nestarnúca diva tentokrát mieni osloviť aj mladšie generácie, pričom si na spoluprácu prizvala skutočné hviezdy šoubiznisu!

50-ročná spevácka diva Mariah Carey vydala v roku 1994 jeden z najväčších vianočných hitov vôbec, skladbu All I Want For Christmas Is You. Rytmická pieseň sa rok čo rok umiestňuje v prestížnych svetových rebríčkoch, pričom o prvestvo zväčša bojuje s o čosi staršou pesničkou Last Christmas (1986).

Kým tieto Vianoce sa oba hity už ozývajú nákupnými centrami i mnohými domácnosťami, Mariah sa predsa len postarala aj o nový singel a na spoluprácu si prizvala unikátnych hostí. Na pódium sa k nej postavili americká hviezda Jennifer Hudson a kráľovná tínedžerských sŕdc Ariana Grande, z čoho vzišiel nový hit Oh, Santa. 

Speváčka, ktorá sa pýši rozsahom piatich oktáv, však neostala svojej povesti nič dlžná a bujarý dekolt predstavila v tesnom „sviatočnom“ korzete, kým jej kolegyne ostali v zelených, o čosi viac zahaľujúcich šatách. Čo myslíte, prekoná týmto Mariah svoj najväčší hudobný počin?

Nový singel troch speváckych hviezd môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube