Niekdajšia popová princezná Britney Spears má za sebou mimoriadne náročné obdobie, ktoré sa podpísalo nielen pod jej psychikou, ale aj kariérou speváčky. Hviezda pódií a idol tínedžeriek sa však s odstupom času otriasla a už onedlho sa do éteru dostane jej nový hit, ktorý vznikne v spolupráci s úspešným kolegom!

40-ročná speváčka Britney Spears ohurovala s príchodom milénia fanúšikov po celom svete, pričom nikto netušil o jej osobných problémoch. Potom, ako sa jej podarilo zbaviť poručníctva otca, ktorý ju držal v šachu 13 rokov, sa interpretka hitov Baby One More Time, Crazy, Toxic či Oops!…I Did It Again vracia k hudbe.

Na spoluprácu ju totiž oslovil britský spevák Elton John (75), s ktorým nahrala remake jeho mimoriadne úspešného hitu Tiny Dancer z roku 1971. V auguste 2021 pritom hviezda hudobnej scény vydala duet so speváčkou Dua Lipou (26) Cold Heart, kým aj v tomto prípade išlo o remix starej nahrávky. Podľa portálu E! mal nový singel Britney a Eltona už počuť úzky okruh ľudí, ktorý ostal z nového hitu doslova nadšený.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Elton John a Dua Lipa

Zdroj: E! | Foto: IG/BritneySpears | Video: YouTube