Spevácka hviezda Celeste Buckingham (27) sa pred istým časom odsťahovala zo Slovenska, kde má fantasticky rozbehnutú hudobnú kariéru, pričom dnes žije na slnečnej Madeire. V týchto dňoch sa bývalá superstaristka vrátila “domov”, aby natočila nový videoklip ku skladbe Make Me, ktorý odpremiérovala len pred pár hodinami.

Celeste Buckingham, autorka mnohých úspešných hitov, akutálne pracuje na novom albume, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už na jeseň tohto roka. Na hudobnej časti sa už štandardne podieľal spevák Matej Vávra, kým nový singel má nádych obľúbených 80. rokov: “Song je svižný, hravý a chceli sme ním dosiahnuť príjemné, energické počúvanie, ktoré poslucháčov nakopne. Verím, že si ľudia song budú užívať rovnako ako my.“

Vo videoklipe k skladbe si okrem speváčky zahral aj herec Richard Autner, (30) ktorý aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli Nemocnica. Ako však brunetka upozorňuje, singel nie je o žiadnom mužovi z jej života: “Snažili sme sa vyjadriť staré časy, spomienky tak, ako sa nám vracajú a táto postava je ich symbolom,“ vysvetľuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: | Video: YouTube