Letné prázdniny, ktoré boli v slovenských televíziach o čosi predĺžené o pandémiu koronavírusu, sa pomaly, ale isto končia a na obrazovky sa vracajú nielen obľúbené relácie, ale aj seriály. Markíza tak okrem dlho očakávanej Farmy 12 už o pár dní spustí i vysielanie Oteckov, Hornej Dolnej či Sestričiek, ktoré sa tešia mimoriadnej priazni divákov!

Horná Dolná

Komediálny seriál Horná Dolná, ktorého dej pozoruje životy občanov malej dedinky na čele s Ďurom Brmbalíkom a jeho láskou Erikou Bednárikovou, si získal mimoriadnu priazeň publika. Nové epizódy príbehov z vidieckeho prostredia môžete opäť sledovať od 3. septembra.

Oteckovia

Braňa Deáka, Mareka Fašianga, Vladimíra Kobielskeho a Filipa Tůmu, ku ktorým sa časom pripojil i Janko Koleník, nemusíme Slovákom bližšie predstavovať. Pätica snáď najpopulárnejších slovenských oteckov sa po krátkej letnej pauze vráti na televízne obrazovky už 31. autusta, pričom dej obohatí obľúbený herec Pavol Topoľský.

Sestričky

Sestričky Ema (Kristína Svarinská), Helena (Dana Košická), Jana (Kristína Madarová) a Táňa (Anikó Vargová) sa vrátia na obrazovky televízie Markíza už 1. septembra. Tretia séria úspešného seriálu bude okrem iného obohatená aj o nové postavy, ktoré stvárnia poprední slovenskí herci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE nš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/tvmarkizaofficial, sestrickyofficial | Video: YouTube