Obľúbená herečka Petra Vajdová (34) sa po peripetiách v súkromnom živote konečne vrátila na dosky divadla. Diváci si tak mohli pozrieť jej prvý výkon po viac ako dvojročnej kariérnej pauze.

Talentovaná Petra Vajdová sa pred dvomi rokmi po prešľape s alkoholom rozhodla podstúpiť liečenie v Čechách, kde si napokon našla manžela, s ktorým vychovávajú synčeka Martinka. Práve manžel Martin Hrnčiřík ale narobil rodinke čerstvé problémy.

Vodiča kamiónov totiž prichytili po liečení opitého za volantom, a tak prišiel o vodičák aj prácu. Obracať sa tak musí Petra, ktorá sa po dvojročnej pauze vrátila na pódium SND. V predstavení Zmierenie alebo dobrodružstvá pri obžinkoch sa opäť vžila do role grófky Elisy, ktorú počas jej neprítomnosti stvárňovala nedávno zosnulá Monika Potokárová († 27).

Do divadla tak Vajdová zavítala v sobotu poobede a svoju prvú rolu po odmlke zvládla na výbornú. Svedčia o tom dačeky a kvety, ktoré si herečka odnášala po skončení predstavenia. Podľa informácií Plusky sa napokon rozlúčila s kolegami, zbalila si veci a na aute odišla naspäť domov k maličkému synčekovi.

Zábery Petry po prvom divadelnom predstavení si pozriete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/SND, Televízia Markíza