25-ročná speváčka Dominika Stará mala pred sebou sľubne rozbehnutú kariéru veľkej hviezdy. Keď sa v roku 2009 prihlásila do prvej Česko Slovenskej Superstar, vypadla tesne pred bránami finále, pričom za svojim chrbtom nechala tisíce ďalších súťažiacich.

Dominika Stará bola v roku 2009 síce najúspešnejšou ženskou účastníčkou šou Česko Slovensko hľadá Superstar, no do finále napokon postúpili Miro Šmajda a Martin Chodúr. Mladá speváčka síce mala potenciál dosiahnutia veľkej kariéry ako Dominika Mirgová či Emma Drobná, no pred domácim trhom uprednostnila ten zahraničný. Útla blondínka si tak zbalila kufre a odišla do Ameriky, kde si chcela splniť svoj sen.

Tentokrát sa však Dominika rozhodla potešiť slovenských fanúšikov, pre ktorých napísala svoju prvú skladbu v rodnom jazyku s názvom Dúfam. „Neopätovaná láska. Prebdené noci. Večné premýšľanie o tom, kde nastala chyba, čo sa pokazilo. Prešiel si tým asi každý z nás. Pokiaľ bola láska čistá a úprimná, bolesť je naozaj veľká. No ťažko na niekoho ukázať prstom. Niekedy lámeme srdcia nechtiac a zvaľujeme to na hviezdy,“ hovorí o skladbe speváčka.

https://www.youtube.com/watch?v=xeRUrr7ekWY

Dominika kedysi a dnes

Foto: Instagram/dstaraofficial | Video: YouTube