V utorok (13. decembra) obyvatelia malého mestečka pocítili obrovský strach, keď sa po uliciach pohyboval ozbrojený muž. Okamžite zalarmovali políciu, pričom sa do pár minút po celom meste pohybovalo množstvo mužov zákona. Cieľom bolo nájsť a zadržať nebezpečného Slováka!

Polícia zaznamenala na tiesňovej linke naliehavý telefonát. Podľa volajúceho ničil agresívny muž majetok v jednom z rodinných domov. Do mesta Krásno nad Kysucou sa vydala policajná hliadka, no páchateľa v blízkosti ani vo vnútri domu nenašli.

Po mužovi bolo vyhlásené pátranie, pričom sa ukázalo, že sa pohybuje po meste so samopalom. Okamžite tak boli vyslané ďalšie policajné jednotky. Počas pátrania sa zistilo, že ide o 26-ročného mladíka, ktorý nie je držiteľom zbrojného preukazu ani žiadnej legálne držanej strelnej zbrane.

Jeden z občanov zavolal na tiesňovú linku s oznamom, že nebezpečného Slováka videl smerovať k železničnej stanici. Aj vďaka telefonátu sa mužom zákona podarilo obmedziť ho na slobode. Našťastie, nikomu neublížil. Momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Žilinský kraj | Foto: FB/Polícia SR-Žilinský kraj, Pexels