Obľúbená jojkárska relácia Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej sa naďalej vysiela, a aj keď v štúdiu nie sú prítomní hostia, o zábavu je stále postarané. Najnovšie to schytala samotná moderátorka, ktorá prezradila nepríjemné sklamanie na oslave svojich narodenín.

Relácia Sedem pred pár hodinami odvysielala jubilejnú 100. časť. Glosátori aj s moderátorkou si tak slávnostne pripili šampanským, a zároveň si popriali minimálne ďalšiu stovku. Táto udalosť však Elene Vacvalovej pripomenula oslavu jej životného jubilea.

Moderátorka priznala, že sa jej stala vec, ktorú by rozhodne nechala zažiť žiadna žena. ,,Od kamaráta som dostala taký sklenený pohár, kde bolo vyryté alebo vyleptané číslo 60. A to ma zarazilo, lebo ja som oslavovala 50-ku,“ opísala trápnu situáciu, ktorá ju veľmi zamrzela.

Obrovský trapas si veľmi rýchlo uvedomil aj kamarát, ktorý sa snažil svoju chybu zachrániť. ,,A potom hovorí: ,,Vieš čo, ja sa necítim v poslednom čase dobre. Netuším, čo so mnou bude, tak som si povedal, že dám ti tú 60-ku, keby som sa nedožil,“ prezradila so smiechom jojkárka, ktorá pobavila hlavne herca Milana Lasicu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: FB/Sedem, joj.sk