Verejné poníženie Eleny Vacvalovej: Milan Lasica sa úprimne pobavil!

Dátum:

Obľúbená jojkárska relácia Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej sa naďalej vysiela, a aj keď v štúdiu nie sú prítomní hostia, o zábavu je stále postarané. Najnovšie to schytala samotná moderátorka, ktorá prezradila nepríjemné sklamanie na oslave svojich narodenín.

Relácia Sedem pred pár hodinami odvysielala jubilejnú 100. časť. Glosátori aj s moderátorkou si tak slávnostne pripili šampanským, a zároveň si popriali minimálne ďalšiu stovku. Táto udalosť však Elene Vacvalovej pripomenula oslavu jej životného jubilea.

Moderátorka priznala, že sa jej stala vec, ktorú by rozhodne nechala zažiť žiadna žena. ,,Od kamaráta som dostala taký sklenený pohár, kde bolo vyryté alebo vyleptané číslo 60. A to ma zarazilo, lebo ja som oslavovala 50-ku,“ opísala trápnu situáciu, ktorá ju veľmi zamrzela.

Obrovský trapas si veľmi rýchlo uvedomil aj kamarát, ktorý sa snažil svoju chybu zachrániť. ,,A potom hovorí: ,,Vieš čo, ja sa necítim v poslednom čase dobre. Netuším, čo so mnou bude, tak som si povedal, že dám ti tú 60-ku, keby som sa nedožil,“ prezradila so smiechom jojkárka, ktorá pobavila hlavne herca Milana Lasicu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: FB/Sedem, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...