Vzťahy z talentových šou prestávajú byť v poslednom období tabu, pričom takmer v každej súťaži vznikne aspoň jeden nový pár. Adela Banášová a Tomáš Bezdeda, Celeste Buckingham a Matěj Vávra, no ako je na tom stále nepotvrdený vzťah Kataríny Knechtovej a Petra Borkovca?

Mladý Superstarista a speváčka mali k sebe skutočne blízko už počas talentovej šou, pričom nitky nepretrhli ani po vypnutí kamier. „Beriem to všetko na báze kamarátstva. Myslím si, že ja nie som typ pre akéhokoľvek muža a už vôbec nie na svadbu. Hudba je proste celibát. On je zlatý, v kontakte sme aj po SuperStar. Uvidíme, ako sa to všetko vyvinie. Teraz mám veľa svojich aktivít,“ vyjadrila sa hudobníčka svojho času pre plusku.sk.

Kým niekto by mohol predpokladať, že 37-ročná hviezda slovenských pódii by si ani nevšimla 18-ročného mladíka Petra, opak je pravdou. Iskry medzi dvojicou lietajú jedna radosť, pričom samotný Superstarista sa neštíti prejavovať lásku ku svojej porotkyni ani verejne. “Podpora, láska, dôvera, úcta, krása, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Ide z teba proste neskutočná energia a tie oči??? Ouuu shiiiiiii* som proste zamilovaný!!! Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Ja nemusím nič iné hovoriť než ďakujem, ďakujem!!” napísal spevák po vypadnutí zo šou Česko Slovensko hľadá Superstar. 

Pred pár týždňami to už vyzeralo, že cesty dvojice sa nadobro rozišli, avšak po vymazaní všetkých snímok zo sociálnych sietí prišli opäť horúce výmeny slov. Jemné podpichovanie sa a oslovovanie “ňufík” prebudilo zvedavosť u mnohých fanúšikov oboch interpretov, avšak tí stále zaryto mlčia. Otázniky ale vyvolal Petrov nečakaný krok, kedy si do svojho popisu na Instagrame napísal skrátenú verziu mena Knechtovej, ktorú obklopil srdiečkami z oboch strán. Žeby bolo medzi nimi predsa len niečo viac?

Zdroj: Instagram/PetrBorkovec_official, katarinaknechtovaofficial