Zora Illiáš Czoborová je slovenská fitnesska, ktorá sa odjakživa pýšila dokonalou postavou. Málokto by uhádol jej vek, pričom si aj vďaka svojmu mladistvému vzhľadu ulovila manžela Petra, ktorý je od nej o 16 rokov mladší. Zdá sa však, že známa žena túži byť ešte krajšou.

Zora je energická žena, ktorá si nevie predstaviť jeden deň bez cvičenia, pričom jej záleží aj na zdravom jedálničku. Na svoj zovňajšok si potrpí a rozhodne nič nenecháva na náhodu. Pred pár dňami sa však poriadne prerátala. Fanúšikom sa totiž priznala, že má za sebou víkend obžerstva, pričom si dopriala poriadne kalorické bomby.

Známa fitnesska otvorene uviedla, čo detailne jedla, a že toho nebolo málo! ,,V piatok pečené koleno a rebrá, veľa štipľavého chrenu a horčice, zaliali sme pivečkom. Sobotné drevorúbačské raňajky – tlačenka, slaninka z mangalice. A nesmiem zabudnúť na makovo-višňovú a orechovo-jablkovú štrúdľu,“ napísala na úvod Czoborová, pričom zverejnila fotografiu, kde sa drží za hlavu.

Fanúšikovia si však okamžite všimli vtipný detail. ,,Príspevok o jedle fajn… Mo čo tá mihalnica na ruke,“ posmešne napísala jedna zo slečien. ,,Mihalnica to zrejme nevydržala a zliezla sama z oka. Ale Zorica je aj tak super,“ zareagovala ďalšia zo Sloveniek. ,,Naozaj potrebuješ používať takéto aplikácie a potom sa strápniť?“ úprimne sa jej spýtala Renáta. Czoborová si totiž upravila fotografiu a zrejme si nevšimla, že mihalnica jej ostala akoby nalepená na ruke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/zoraczoborova