Veronika Cifrová Ostrihoňová sa len pred okamihom podelila s verejnosťou o jedinečnú správu, a to že sa stala dvojnásobnou mamičkou. Manželovi Sajfovi priviedla v piatok (19. augusta) na svet syna, ktorý dostal nevšedné mená.

Rodinka Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a moderátora Mateja Sajfa Cifru sa len pred pár hodinami rozrástla o ďalšieho člena, keď sympatická blondínka porodila k dcérke Sáre synčeka Šimona Kolomana. Chlapček prišiel na svet v pôrodnici Brno, pričom hrdá mamička nešetrila vďakou voči personálu, ktorý jej pomáhal pri pôrode.

Sajfa opísal príchod bábätka ako jeden z najsilnejších a neopísateľných zážitkov jeho života: “Vy, muži, ktorí ste videli vaše ženy rodiť, vzdychať a siahať si na absolútne dno svojich síl, viete presne, o čom hovorím. Život je magický vesmírny úkaz. A vďaka našim ženám máme my, muži, tú možnosť tú mágiu zblízka pozorovať,” uviedol moderátor, pričom dodal: “Vitaj, Šimon, na svete! Tvoja matka je BOHYŇA, na to pamätaj. ĽÚBIME ŤA!” odkázal synovi hrdý otec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/veronikaostrihonova, sajfa