Je to viac ako rok, čo sa z Nory Mojsejovej stala právoplatná manželka Františka “Versačeho“ Kabrheľa. Obaja tvrdili, že ich spojila láska a tak bol sobáš logickým krokom. No široká verejnosť o tomto zväzku poriadne pochybovala, keďže sa týmto spôsobom Nora vyhla pobytu za mrežami. Zdá sa však, že ich na oko ideálny vzťah sa rozpadá v základoch.

Boli bývalými rivalmi a kvôli peniazom sa niekoľkokrát stretli aj na súde. Dnes sú partnermi, ktorí uprednostňujú “voľné“ manželstvo. Nora totiž niekoľkokrát zmenila bydlisko, pričom žila opäť v Košiciach, následne sa presťahovala do Maďarska, konkrétne do Rajky a dnes žije v prenajatom byte v Sabinove.

Prečítajte si tiež: Koniec vzťahu populárneho slovenského herca z Oteckov: Tento krásavec je už nezadaný!

No rozhodne je zvláštne, že o presunoch svoje manželky Versače nič netušil. Dokonca absolvoval aj svadbu svojej kamarátky, no prišiel sám. Vianoce aj Nový rok oslavovali manželia oddelene, pričom si zapriali šťastné sviatky sms-kou.  ,,Sme v telefonickom spojení. Nič viac. Nevidel som ju už niekoľko týždňov. Je dospelá žena, o svoje bývanie sa stará sama,“ prezradil Kabrheľ.

Dokonca nemá absolútne problém s tým, že kolujú klebety, že sa bývalá podnikateľka stretáva s mladým Prešovčanom. ,,Kto sa sobáši, ten sa aj rozvádza,“ odvetil Versače pre plusku.sk na margo nevery jeho manželky. Viac okaté to už nemôže byť. Je zrejmé, že obaja čakajú na moment, keď podpíšu rozvodové papiere.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Youtube