Niektorým ženám to už teda ozaj poriadne”preskakuje”. Najnovšie video, ktoré baví snáď celý národ uzrelo svetlo sveta práve vo štvrtok v Televíznych novinách. Pozrite sa na ten vrchol drzosti s “vylepšením”!

Televízia Markíza prišla vo štvrtok s reportážou, ktorá sa absolútne vymyká normálu. Dve opité vodičky Beáta (35) a Beáta (62) do seba “narafali” na križovatke, a to sa podržte (!), bola to matka a dcéra! Skutočne nepochopiteľné! Za takúto vizitku sa teda obe môžu hanbiť. Matka nafúkala 1,81 promile, pričom dcéra bola na tom o čosi lepšie s výsledkom “iba” 1,58 promile. Mali však obrovské šťastie, že sa nič vážnejšieho nestalo.

Obe ženy sa trošku rozrečnili a pri otázke redaktora, či je normálne sadnúť za volant s alkoholom v krvi, mladšia dcéra Beáta odpovedala: „Je, na východe je!“ Z toho vyšiel aj sparodovaný názov: “Na východe YEAH!”

Samozrejme video zožalo obrovský úspech a ľudia sa na ňom pekne pobavili. Remix v podaní rodeného východniara Mafia Corner prišiel už v piatok, pričom bolo už predtým zrejmé, že sa niečoho takého niekto ujme. Čo na to hovoríte?

Zdroj: Facebook Mafia Corner