Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúce video, vďaka ktorému vám stuhne krv v žilách. Opitý vodič sa totiž správal viac ako nebezpečne, pričom mohol ohroziť životy nevinných ľudí. Jeho konanie zaznamenali bezpečnostné kamery.

Muži zákona zverejnili zábery z bezpečnostných kamier, ktoré sú umiestnené na Striebornom námestí v Banskej Bystrici. Na mieste sa v nedeľu (20. novembra) v skorých ranných hodinách objavil opitý muž, ktorý ledva stál na vlastných nohách. V určitom momente si dokonca ľahol na cestu.

Je zarážajúce, že jeho cieľom bolo dostať sa za volant svojho auta. Napokon sa mu to podarilo a s vozidlom sa dokonca pohol! Predviedol niekoľko nebezpečných manévrov, no našťastie spôsobil iba škody na majetku.

Podľa denníka PLUS JEDEŇ DEŇ bol opitým vodičom syn známeho podnikateľa a majiteľa prešovského extraligového hokejového klubu HC MV Transport Prešov Róberta Ľuptáka, pričom predtým bol majiteľom HC Detva. Konkrétne ide o 21-ročného Mateja, ktorý nafúkal 2,38 promile alkoholu. Momentálne bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zábery z bezpečnostných kamier

Zdroj: FB/Polícia SR, tvnoviny.sk, pluska.sk | Foto: FB/Polícia SR, Matej Ľupták | Video: FB/Polícia SR