Absolútne bezcitné správanie sa novopečenej mamičky mnohých vo svete poriadne pobúrilo až rozzúrilo. Čin, ktorý spravila vlastnému dieťaťu, je trestuhodný, pričom ho momentálne vyšetruje polícia.

21-ročná tehotná Talianka išla navštíviť svojho priateľa do Rumunska, no napokon v tejto krajine aj porodila. Opatrenia spojené s ochorením COVID-19 ju donútili ostať v zahraničí. Po prepustení z nemocnice bola dva mesiace ubytovaná v rumunskom hoteli aj s novorodeniatkom, kde ich pravidelne navštevoval jej priateľ, a zároveň otec dieťaťa.

Dvojica sa však mala neustále hádať aj na chodbe hotela, čo otravovalo ďalších hostí. Jeden z konfliktov má fatálne následky, keďže žena pri poslednej roztržke hodila bábätko po priateľovi, ktoré skončilo na zemi. Rozzúrená Talianka však okolo neho následne chodila a naďalej kričala, pričom si dieťa vôbec nevšímala.

Zo zeme novorodenca napokon zdvihol jeho otec. Privolaná polícia zadržala mladú ženu, ktorá je momentálne vo vyšetrovacej cele. Bábätko utrpelo úraz mozgu a nachádza sa na jednotke intenzívnej starostlivosti, kde ho pravidelne navštevuje jeho otec. Kruté správanie matky je zachytené vo videu, nakoľko pár sa opäť hádal na chodbe, kde boli bezpečnostné kamery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/48vjme

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: YT, Pixabay  |  Video: Streamable.com